Zmiany (na lepsze)

Mam nadzieję, że na lepsze :)

Wczoraj zmienione zostało kilka skryptów na stronie związanych min. z archiwum wpisów, zajawki artykułów wyświetlają się po wybraniu archiwum już poprawnie, wcześniej występował problem z wyświetlaniem obrazków na początku wpisów.

Dodatkowo zmienione zostały ustawienia mode rewrite czyli tzw. przyjazne linki, tak aby adresy w przeglądarce wyświetlały się w układzie: nazwa_strony/tytuł_wpisu.

Zmiany mają na celu zwiększenie skuteczności pozycjonowania oraz bardziej przyjazne wyświetlanie wklejanych czy przesyłanych linków do poszczególnych wpisów w serwisie.

W związku ze zmianami sposobu wyświetlania linków w pasku przeglądarki wcześniej udostępnione linki w internecie oraz na fanpage’u w serwisie facebook mogą nie działać prawidłowo i skutkować wyświetleniem się komunikatu o braku podanej strony. W takim przypadku proszę o skorzystanie z linka na stronie głównej a jeśli wpis już nie jest wyświetlany w ostatnio dodanych najlepiej skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej.

Następnymi zmianami w serwisie będą: dokończenie tłumaczenia tekstów w skryptach, które jeszcze wyświetlają się w języku angielskim oraz pełna funkcjonalność dodanego na razie w testowo translatora serwisu na inne języki.

Pozdrawiam, życząc przyjemnego przeglądania strony.

Michał

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz