WIANKI 2011 za nami

Wianki 2011 za nami, ufff,

Uff dlatego, że był to dzień pełen wrażeń i biegania po mieście.

O 13tej mieliśmy spotkanie z gwiazdami, wywiady, autografy itp. Oczywiście spóźniłem się 10min, no bo jak to tak na spotkanie z główną gwiazdą Wianków przyjść punktualnie …  ;)

Nieważne, po spotkaniu czas wolny do 18tej, ha, luzik, pójdę zobaczę co się dzieje, jak scena wygląda, jak zdjęcia sceny robić i takie tam. Wyciągnąłem sobie obiektyw, zapiąłem na aparat i sruuu na bulwary. Wycelowałem w scenę i …… ostrość obiektywu zatrzymała się na jakiś 40m a do sceny hooo hooo. I co tu robić. Pierwsza myśl to znaleść optyka, zegarmistrza obojętne byleby tylko miał mały śrubokręt bym mógł rozkręcić obiektyw (miałem pewne podejrzenia co mogło się pochrzanić bo chyba sam to popsułem ;)   …). Znalazłem optyka, ufff, Pani z uśmiechem na ustach podała mi śrubokręt i chusteczki do optyki mówiąc, że nie jestem pierwszym, który wpada do niej z obiektywem ;) … ale cóż, niestety po moich kombinacjach średnio się ostrość poprawiła a do Wianków niecałe 4 godziny :)

Druga myśl jaka mi się nasunęła to Saturn albo Fotojoker. I popedziłem do Galerii Krakowskiej … wróciłem z nowym teleobiektywem :D   heh, nie ma to jak podejmowanie decyzji w biegu i pod presją czasu ;)

Zdjęcia wykonawców mogliśmy robić ze statków zacumowanych przy brzegu – nawet 300mm nie dało rady ;) wyjątkiem był Wyclef Jean, którego koncert można było zrobić spod sceny, na którą popłyneliśmy stateczkiem. No dobra, reszta ludzi popłynęła bo ja oczywiście się spóźniłem :D i tu wielkie dzięki dla ekipy z WOPRu :D

Na Wiankach w tym roku zagrali dla nas SOFA, The Poise Rite, Pablo Pavo, Marika i Wyclef Jean.

Poniżej kilka fotek z wydarzenia :)

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz