gry 2018

Na tegorocznych targach E3 doświadczaliśmy sporo ciekawych gier RPG, od tytułów takich jakim sposobem Pyre do produkcji tego typu jak Kingdom Hearts trzecie. Jednak, czy któraś spośród nadchodzących produkcji, może uzyskać taki sukces jak Wiedźmin czy Mass Effect? Wystawiamy Top 5 gier RPG Games nadchodzących w 2017-2018 roku. Vampyr jest owe gra twórców przeboju Life is Strange. Akcja bitwy, będzie miała miejsce w powojennym w Londynie w toku wybuchu pandemii grypy w Hiszpanii. Gracze wcielą się w rolę Jonathana E. Reida, lekarza, który przybywa się wampirem po bytowaniach ukąszonym przez jednego spośród pacjentów. Co ciekawe, kompletne zakończenie gry będzie przypuszczalne bez odebrania komukolwiek istnienia. Vampyr ukaże się na PC, PS4 i Xbox One w listopadzie.

O ile marzyłeś o zostaniu rycerzem w lśniącej zbroi, galopującego przez obszary średniowiecznego Rzymu – Kingdom Come: Deliverance jest tytułem właśnie na rzecz Ciebie. Gra za sprawą silnika CryEngine gwarantuje zapierające tchnienie w piersiach sceny ze średniowiecznego świataz dużą historycznością. Gra wciela się w postać syna kowala, jakiego rodzina zostaje zabita za pomocą siły inwazyjne. Historia ogląda jego poszukiwanie zemsty tudzież walkę o przywrócenie prawowitego dziedzica tronu Królestwa Pepik. Projekt obecnie jest rozpakowany przez studio Warhorse Studios, jego premiera oczekiwana znajduje się na wiosnę 2018 r. Gra zostanie wydana na PC i konsole.
Days Gone, God of Patelnia, Detroit: Become Human tudzież Spider-Man pochłonęły sporo terminu na konferencji Sony, jednak firma nie raczyła naszej firmy poinformować o terminach ich wydania. Wiadomo było zaledwie, że zadebiutują one w 2018 roku i spośród tą informacją japoński olbrzym nas zostawił. Choć w pewnym stopniu okienko wydawnicze już po prezentacji starał się jednak doprecyzować Shawn Layden, prezes Sony Interactive Entertainment of America.
Odsłaniając się na łamach dziennika The Telegraph stwierdził, że mocnym punktem tegorocznego okresu będzie Gran Turismo Sport, które na E3 obstawało dogłębnie prezentowane. Prawdziwa strzelanina powinna rozpocząć się jednak platforma obywatelska Nowym Roku. – Z premier zaplanowanych na 2018 rok, wszystkie tytuły ukażą się w pierwszej połowie roku. Najprawdopodobniej trafią do sprzedaży w ciągu 12-13 miesięcy – skomentował Layden, odnosząc się do wyżej wymienionych gier.
Przygodowa gra akcji z uczciwym światem opracowana przez atelier Insomniac Games. Gracz wciela się w tytułowego Człowieka-Pająka stawiającego czoła przedstawicielom przestępczego światka trzęsącego Nowym Jorkiem. Rozgrywka wspiera się na trzech filarach – dubel pierwsze to eksploracja a wykonywanie rozmaitych zadań fabularnych i misji pobocznych. Superbohater, nad którym przejmujemy obserwację, potrafi chodzić i latać po pionowych ścianach, jak i również używać pajęczyny do huśtania się i przemieszczania na większe odległości. Akrobatyczne zdolności Spider-Mana wykorzystujemy także podczas sekwencji Quick Time Events, alias wyreżyserowanych scen obfitujących w najbardziej szalone akcje, na które wpływamy, wciskając przydatne przyciski we właściwych momentach. Trzecim filarem opisywanego tytułu jest walka z przeciwnikami – w dynamicznych nieporozumieniach heros wykorzystuje pięści, ofiary, pajęczą sieć oraz początki otoczenia; nic nie stoi na przeszkodzie, by ciskać tymi ostatnimi w oponentów, albo wyrzucać wrogów w powietrze i przyklejać ich do ścian przy pomocy internecie. Dopełnieniem tego wszystkiego istnieją elementy skradankowe – na przestrzeni przygody można przemykać w ciągu plecami adwersarzy i kasować ich z zaskoczenia. Fabrykacja charakteryzuje się wysokiej postaci oprawą graficzną – agregat prezentuje się jeszcze lepiej na konsoli PlayStation 4 Pro (głównie za sprawą wyższej rozdzielczości).

Piąta pełnoprawna odsłona rozwijanego przez firmę Ubisoft cyklu pierwszoosobowych gier akcji z otwartym światem. W odróżnieniu od chwili poprzednich części serii, fabuła Far Cry 5 nie przenosi nas w symboliczne egzotyczne miejsca, a na teren Montany, czyli jednego z najsłabiej zaludnionych decyduj USA. Gracz wciela się zaś w policjanta (lub policjantkę; płeć i aparycja postaci można personalizować), którego zadaniem jest rozpracowanie a zniszczenie organizacji przestępczej, funkcjonującej pod przykrywką fanatycznej sekty. Na jej czele stoi zaś charyzmatyczny Joseph Seed, który w bezwzględny, sadystyczny sposób rozprawia się z przeciwnikami. Pod względem rozgrywki fabrykacja oferuje największy w przeszłości cyklu otwarty świat, w którym dużą rolę występują pojazdy, a na dokonanie czeka cała masa zagadnień głównych i pobocznych, jak i również różnego rodzaju aktywności specjalne. Do naszej dyspozycji oddano imponujący arsenał broni a całkiem rozbudowany system craftingu. Wzorem poprzedniej części partii, możemy także oswajać żywiołowe zwierzęta, by pomagały mnie w walce.
Informacje odnośnie do zmiany planów podał boss generalny firmy – Andrew Wilson – podczas spotykania z inwestorami.

Blake Jorgensen, menedżer odpowiedzialny w EA za finanse, użył aktualnie nieco mniej kwiecistego słownictwa i przyznał, że obiektem opóźnienia jest dopracowanie dopiero co elementów sieciowych związanych z postawieniem na grę w postaci regularnie aktualizowanej usługi. Pierwotna wzmianka o tajemniczej produkcji zasłużonego studia pojawiła się acz jeszcze wcześniej, bo na targach E3 w 2014 roku, gdzie pokazano co więcej ujęcia z prototypu (wideo powyżej). Rockstar ogłosił, iż Red Dead Redemption dwie wymaga dodatkowego czasu na dopracowanie wszystkich aspektów bitwy. W efekcie produkcja zadebiutuje dopiero na wiosnę 2018 roku. Na pocieszenie uzyskaliśmy paczkę screenów do bitwy.
Twórcy gry Kingdom Come: Deliverance oficjalnie poinformowali, iż wymieniona produkcja nie sformułuje się w tym roku, tudzież dopiero 13 lutego 2018 roku. To kolejne zwłoka. Pierwotnie gra miała wyjść w 2015 roku, w dalszym ciągu datę wydania zmieniono nareszcie 2016 roku. Tego czasu jak widać nie odwaliło się dotrzymać, tak samo jak premiery w 2017.

Szkoda, gdyż gra zapowiada się niezmiernie interesująco. Będzie to RPG osadzone w średniowieczu, w którym nie będzie skromnej magii, smoków i pozostałych dziwnych stworów. Ważnym detalem ma być realistyczny tudzież skomplikowany system walki, rozszerzanie konkretnych umiejętności postaci, dbanie o reputację bohatera, oraz dodatkowo duży otwarty świat spośród licznymi zadaniami pobocznymi tudzież możliwościami wyboru (wraz spośród ich konsekwencjami).