MORRISSEY w Polsce, Kraków, klub STUDIO

Morrissey, właśc. Steven Patrick Morrissey (MOZ, MOZZER) (ur. 22 maja 1959 w Manchesterze) ? brytyjski wokalista, lider i autor tekstów zespołu The Smiths.
Morrissey zagrał w Krakowie (22 lipca 2011) pierwszy z dwóch koncertów jakie zostały zaplanowane na wizytę w Polsce podczas jego letniej trasy koncertowej. Drugi koncert odbędzie się w niedzielę w Krakowie.

Podczas występów towarzyszy mu support The Heartbrakes.

Zgodnie z wytycznymi organizatora, nie było możliwości by wejść na salę z „uzbrojonym” aparatem i zrobić zdjęcia na supporcie, chociaż jak widziałem to niektórzy mieli to głęboko w „poważaniu”  ;)
The Heartbreakes, to tacy współcześni młodzi The Beatles ;)  typowy brytyjski młody zespół ;) ale bardzo OK :)

A Morrissey ?? hmm Morrissey to taki starzejący się „lovelas”, ale kondycję ma dobrą :)   zastanawiałem się na którym koncercie było więcej pisków: na The Hurts czy na Morrissey’u i nie potrafiłem odpowiedzieć no ale w przypadku The Hurts to inny target wiekowy :)

Aż strach pomyśleć co działo się na koncertach The Smiths czy już samego Morrissey’a za młodu :D bo wnioskująć po filmie, który był puszczany przed koncertem to kobiety „majtki przez głowę ściągały napewno” :D

Oglądając galerię zdjęć, zapewne zaczniecie się zastanawiać dlaczego Morrissey ma owinięty jeden palec u ręki – miał bliskie spotkanie ze szczęką jednego pieska ;)

Morrissey zagrał stosunkowo krótki koncert ale szał był, warto było wydać tą sumkę na bilety.

Relację z piątkowego koncertu Morrisseya w krakowskim klubie Studio możecie przeczytać w serwisie muzyka.interia.pl w artykule Artura Wróblewskiego z INTERIA.PL

Relację z piątkowego koncertu Morrisseya w klubie Studio możecie przeczytać w serwisie muzyka.interia.pl w artykule Artura Wróblewskiego z INTERIA.PL

Poniżej galeria zdjęć z koncertu (fot. Michał Dzikowski/SpodSceny.pl)

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz