Behemoth - Męskie Granie Kraków

Męskie Granie 2014 Kraków – Behemoth

Według mnie największe wydarzenie podczas Męskiego Grania w Krakowie, koncert zespołu budzącego ogromne emocje, zespołu, który sprawia, że włosy stają dęba a serce bije szybciej. Mistrzostwo wykonania, perfekcja dźwięków i stylizacja, każdy ruch na scenie, każdy gest, wszystko przemyślane i dopracowane do perfekcji, i muzyka, ciężka, mocna, mroczna, niepokojąca, szybka, przepełniona energią, która spada ze sceny, chwyta człowieka za gardło, ciora nim po ziemi jednocześnie wprawia w ekstazę.

Podniecenie przed wejściem do fosy wzmogło po tym jak sfotografowaliśmy z backstage’u setlistę, która przedstawiała się następująco: Gabriel, Ora Pro Nobis, Siekiera, Christians, Chant 4 Ezkaton, Ojcze Nasz… pierwsza myśl – będzie grubo! Było!

Gig perfekcja. Podobało się. Ognie też. I czarne konfetti, które przykryło ogrody też :D ….i ludzie też byli pod wrażeniem. Cieszyło się serce i radowały uszy słysząc w tłumie pochlebne słowa pod adresem Behemotha.
Dobrze, że są ludzie potrafiący świadomie docenić pewnego rodzaju sztukę, muzykę, której na codzień może nie słuchają ale jej nie negują. Doceniają wysiłek muzyków, perfekcję i oddają szacunek dla tego co robią.

Enjoy fotki!

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz