Informacje

Strona powstała pod wpływem tak zwanej „chwili”, poprostu doszedłem do wniosku, że bez sensu jest trzymać zdjęcia tylko dla siebie, głęboko w zakamarkach dysku twardego i nie dzielić się nimi z innymi. Potem pomyślałem, że z samymi zdjęciami to tak nudno i dlaczego nie dodać informacji o koncertach na których będę i będę robił tam zdjęcia. Hmm, fajnie, ale możnaby dołożyć informacje o wszystkich ciekawych koncertach, które się odbędą… i tak wlaśnie co jakis czas wpadam na nowy pomysł, którym mógłbym uatrakcyjnić serwis aby Wam – użytkownikom przeglądało się go lepiej i abyście do niego powracali, bo cóż jest wart serwis www bez swoich użytkowników.

Z poważaniem

Michał Dzikowski

PS 1.  Jeśli macie jakieś pytania, sugestie, lub organizujecie wydarzenie, które chcilibyście mieć uwiecznione na fotografii –  piszcie śmiało:  michal(at)dzikowski.eu

PS 2. Wszystkie zamieszczone na tej stronie fotografie chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek wykorzystywanie ich w całości lub fragmencie bez pisemnej zgody autora jest zabronione.
Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora jest jednoznaczne z przyjęciem wyznaczonej przez autora stawki za publikacje.

Be Sociable, Share!