FORMA rusza w trasę koncertową

FORMA trasa koncertowa 2011

FORMA trasa koncertowa 2011

FORMĘ mieliśmy okazję zobaczyć na scenie w zeszłym roku w Zaścianku, podczas trasy koncertowej wspólnie z zespołem MAQAMA – MAQAMAT TOUR 2010 (zobacz zdjęcia z koncertu).
W tym roku chłopaki ruszają z nowym materiałem na najnowszą płytę, materiał ten będzie stanowił większość utworów jakie będziemy mieli okazję usłyszeć podczas koncertów.
Zespół zaczyna koncertowanie 5 kwietnia koncertem w Sopocie w klubie PAPRYKA, kolejnymi przystankami na trasie są: klub NRD w Toruniu (6.04), NOWY ANDERGRANT w Olsztynie (7.04), CHWILA w Warszawie (8.04) a w Krakowie klub ŁÓDŹ KALISKA (14.04).

FORMA (czyli Jakub Tolak, Maciej Przemysław Wróbel i Kacper Kempisty) prezentuje szeroki wachlarz brzmień: od jazzu po ambient i od drum’n bass’u po metal co skutkuje ciekawym brzmieniem. W nasyconej emocjami muzyce zespołu można odnaleźć ukojenie ale także szaleństwo i niepokój, które znajdują swój wyraz podczas ekspresyjnych występów na żywo.

Podczas koncertów zespół łączy muzykę ze scenografią i wizualizacjami tworząc swego rodzaju spektakle muzyczne.

Koncert w Krakowie w łodzi Kaliskiej napewno należy do tych wydarzeń, których nie powinniście  pominąć w swoim kalendarzu koncertowym.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz